O Mnie

Jestem zabieganą, zapracowaną, ale szczęśliwą Mamą dwóch urwisów Staram się pogodzić macierzyństwo, życie prywatne, zawodowe z uprawianiem aktywności fizycznej… i nie mowa tutaj o wyciskaniu nie wiadomo jakich ciężarów na siłowni i trenowaniu 5 razy w tygodniu… kraty na brzuchu z tego nie będzie...

Mowa o świadomości jak ważny w naszym życiu jest ruch ile niesie ze sobą korzyści, nie tylko wizualnych! Dlatego namawiam was mamuśki (... i nie tylko ) do wykrzesania z siebie energii i zadbania o siebie!

Zacznij od 1-go dnia w tygodniu, może z czasem uda Ci się wygospodarować czas na 2 treningi … spróbuj! Bo szczęśliwa mama to również szczęśliwe dziecko/dzieci!

Każdy trening to odskocznia psychiczna, oderwanie się na chwile od roli bycia mamą no i oczywiście dążenie do upragnionej sylwetki! Trzymam za Ciebie kciuki!

Jestem Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Biologii oraz dyplomowaną Fizjoterapeutką. Od najmłodszych lat byłam związana ze sportem oraz tańcem. Jako dziecko uczęszczałam do Szkoły Baletowej w Gdańsku. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęłam w 2005 roku. Uczestniczyłam w wielu międzynarodowych konwencjach i eventach w Polsce i Europie. Człowiek uczy się całe życie dlatego ciągle dokształcam się i poszerzam wiedzę, uczestnicząc w różnych warsztatach i szkoleniach. W 2011 roku uzyskałam dyplom Trenera Personalnego.

Specjalizuję się również w treningach z kobietami w ciąży którym również ułatwiam powrót do formy po porodzie oraz dbam aby forma utrzymywała się przed kolejną ciążą


W trakcie sesji treningowych korzystam z wielu przyrządów takich jak: piłka, bosu, easy ball, step, gumy, sztanga, hantelki, skrzynia, taśmy oraz TRX (jestem certyfikowanym trenerem TRX). Sesje treningowe odbywają się w City Fit.