Referencje

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z opiniami moich podopiecznych


Do Karoli trafiłam chcąc odzyskać formę po ciąży. Dzięki wspólnym treningom bardzo szybko wróciłam do wagi i sylwetki sprzed ciąży. Karola świetnie motywuje i „zaraża” sportowym trybem życia, a dzięki jej wsparciu treningi na siłowni przestałam traktować jako zło konieczne. Miłym skutkiem ubocznym wspólnych treningów było ustąpienie dolegliwości kręgosłupa. Polecam Karole z całego serca:).
Dorota Zamkowska
Karolinę poznałam na zajęciach stepu w klubie Impuls Fitness. Zestresowana pierwszy raz sama czekałam w grupie roześmianych kobiet. I nagle wpada ONA. Z opakowaniem płyt pod pachą i bidonem z wodą w rękach. Od progu rozmawia z nami, pyta o samopoczucie, włącza płytę, głośna porywająca z miejsca muzyka zaczyna lecieć z głośników. Łapie za step i zaczyna się magia. Po zakończeniu zajęć, ledwo chodząca, ale niesamowicie zadowolona nie widzę innego wyjścia jak rozpocząć z nią bliższą współpracę. Myślę: „Potrzebuję nad sobą takiego KILERA!” I tak zaczynam krótką, ale intensywną walkę z nadprogramowymi kilogramami.
Spotykałyśmy się w dogodnym dla mnie terminie, poświęcając godzinę na trening. Na każde zajęcia indywidualne Karolina przychodziła w stu procentach przygotowana. Ćwiczenia były rozpisane z wielką dokładnością, dodatkowo dostałam także wskazówki żywieniowe, plan tygodnia i inne. Każda godzina była zaplanowana co do minuty. Omawiałyśmy każde ćwiczenie, a Karolina i tak sprawdzała poprawność jego wykonywania w trakcie treningu. Pierwsze powtórzenia robiła też ze mną, żebym widziała jak to powinno wyglądać. Po treningu zawsze wychodziłam pozytywnie zmęczona.
Krótko mówiąc, Karolina jest perfekcjonistką, KILEREM, którego potrzebuje każda z nas, jeżeli brakuje jej wewnętrznej motywacji do walki z kilogramami i o poprawę zdrowia, samopoczucia.
POLECAM!!!
Asia Lewicka
Z Karolina znam się wiele lat. Miałyśmy dużą przerwę, jednak pilnie potrzebowałam jej pomocy. Już na pierwszym spotkaniu zauważyłam w niej determinacje i chęć pomocy. Jej doświadczenie i wiedza jest ogromna, dlatego treningi były bardzo urozmaicone.
Zawsze przygotowana z planem treningowym i zeszytem, gdzie wiecznie coś notowała a propos moich postępów. Zawsze zwracała uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń.
W cztery miesiące nie tylko pomogła mi dojść do formy, ale też nauczyła systematyczności i zdrowego trybu życia.
Karolina jest zawsze bardzo zaangażowana, zawsze dostępna pod telefonem, zawsze miła i uśmiechnięta. Gorąco polecam treningi z Karoliną !!!!!
Aleksandra Gardecka
Poznałyśmy się z Karoliną kiedy świat fitnessu i treningu personalnego był jej wielkim marzeniem. Przez wiele lat obserwowałam jak konsekwentnie dążyła do celu, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach, podejmując prace w klubach fitness oraz prowadząc zajęcia i treningi personalne.
Dzięki ciężkiej pracy, ogromnej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu dziś nie tylko urzeczywistnia własne marzenia, ale również pomaga w tym innym: szkoli i wspiera młodych instruktorów i trenerów oraz przybliża swoich klientów do ich marzeń o zdrowym ciele i wysportowanej sylwetce.
Karola czuwa nad bezpieczeństwem klientów, cierpliwie tłumaczy jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenie, a przy tym EFEKTYWNIE motywuje (odczułam na własnych mięśniach )
Jej otwartość i indywidualne podejście do klienta to początek Waszego wspólnego sukcesu.
Serdecznie polecam i trzymam kciuki!
Magdalena Janiak
Moim marzeniem jest chęć podjęcia wyzwania... aby być lepszą wersją siebie :)
Szczerze powiedziawszy nie wiedziałem jak postawić pierwszy krok, bałem się o kontuzje podczas ćwiczeń, które mogły być spowodowane brakiem wiedzy na temat poprawności ich wykonywania.
W Internecie poszukiwałem trenera personalnego, który by mi w tym pomógł, złapał mnie za rękę i pokazał - tak to się robi Poszukiwania trenera okazały się nie lada wyzwaniem. W większości przypadków nie otrzymywałem żadnej odpowiedzi… Całe szczęście trafiłem na stronę internetową Karoliny. Od razu czułem, że to jest odpowiednia osoba! Niezwłocznie poprzez formularz kontaktowy przesłałem informację z prośbą o pomoc. Otrzymałem ważne informacje na które czekałem... i tak umówiłem się na nasz pierwszy trening
Treningi z Karoliną są niezwykle intensywne i efektywne, pełne profesjonalizmu, pozytywnej energii oraz ogromnej motywacji do działania. Oczywiście nie zawsze danego dnia jesteśmy pełni sił a trafnie dobrany i dostosowywany plan treningowy to bardzo cenna umiejętność, którą u Karoliny nadzwyczaj sobie cenie!
Serdecznie dziękuję Karolinie za ciągłą wiarę i wizję, że da się coś ze mną zrobić, za uzmysłowienie mi i pokazanie moich możliwości oraz za wyjątkowo trafnie dobraną drogę treningową i adekwatny progress!
Dzisiaj po ponad 9 miesiącach intensywnych treningów i planów treningowych mogę powiedzieć - Tak! Staje się lepszą wersją siebie! I każdego dnia kiedy wstaje rano wiem, że nieważne jaki ten dzień będzie... to i tak zrobię najlepszy trening jaki tylko potrafię by być szczęśliwym, że mogę w dalszym ciągu się rozwijać! Ten mały krok może również odmienić Twoje życie. Nie potrzebujesz zbyt wiele to: strój, ręcznik i butelka wody, resztą zajmie się Karolina
Serdecznie pozdrawiam obecnych i przyszłych podopiecznych!
Piotr Kardasz
Z Karoliną zaczęłam trenować będąc... w czwartym miesiącu ciąży.
Nie każdy, nawet najlepiej wykwalifikowany trener podjąłby się takiego ryzyka. Wymaga to sporej wiedzy i odwagi, żeby wziąć odpowiedzialność za zdrowie i samopoczucie dwóch istot w tak wyjątkowym okresie, zwłaszcza tej mniejszej, wrażliwszej, rozwijającej się pod moim sercem.
Karolina od początku podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, indywidualnie dobierając ćwiczenia pod kątem moich możliwości i samopoczucia. Zaufałam jej w 100%.
Każda minuta treningu była zaplanowana, Pod czujnym okiem Karoliny, która zwraca szczególną uwagę na poprawność wykonania każdego ćwiczenia, czas mijał wyjątkowo szybko. Dzięki niej doświadczyłam, że systematyczność jest kluczem do celu. Karolina jest osobą bardzo zaangażowaną w swoja pracę, świetnie zorganizowaną, co przykłada się na skuteczność całości treningu. Gdy miałam jakieś pytania lub problemy zawsze mogłam liczyć na wsparcie również poza godzinami wspólnych ćwiczeń. Siłownię odwiedzałam jeszcze w 9-tym miesiącu ciąży, ku wielkim zdziwieniu osób, które uważają, ze w tym okresie najlepiej jest leżeć na kanapie i sapać.
Dzięki tym spotkaniom, mimo kilkunastukilowego nadbagażu wspominam ten czas pełen optymizmu, spokoju wewnętrznego i co nadzwyczajne - pozytywnej energii. Jestem przekonana również, ze aktywność fizyczna w tym czasie pośrednio przyczyniła się do większej świadomości możliwości mojego ciała, wytrzymałości i łatwiejszego porodu.
Na ten moment największą, bezcenną korzyścią tych spotkań z Karoliną to błyskawiczny powrót do formy po porodzie:
  • w czterdziestym roku życia
  • w kilka miesięcy po drugim porodzie
  • zgrabne ciało, smukły brzuch (!)
  • w bikini bez kompleksów
Brzmi jak bajka ?
TO MOŻLIWE )
… z Karoliną
Polecam z całego serca
Marta Zacharzewska
Pełen profesjonalizm! Karolina ma super podejście, fajnie motywuje, nie odpuszcza i bardzo indywidualnie podchodzi do klienta. Spotykamy się od 4 miesięcy 3 razy w tygodniu i trening nigdy się nie powtórzył. Bardzo dba aby ćwiczenia były urozmaicone. Jest super pozytywna i zaraża energia.
Bardzo polecam!
Anna Wilkicka
Karola to człowiek pełen energii i zapału. Co było dla mnie ważne - umie słuchać i dokładnie reaguje na potrzeby klienta.
Nie straszne są jej wyzwania takie jak treningi po rekonstrukcji ACL.
Polecam!
Monika Rakowska
Serdecznie polecam treningi z Karoliną. Jest to profesjonalistka w każdym calu, doskonale rozumie potrzeby osób, z którymi trenuje, układa ciekawe treningi, jest wymagająca, umie zmotywować. Dla mnie ważne jest też to, że troszczy się o podopieczne także poza treningami - pisze Sms-y, zachęca do aktywności, pilnuje by jeść zdrowo.
Karolina jest wspaniała!
Kaja Żurawek
Karolina to bardzo profesjonalna trenerka, dzięki której wróciłam do formy po drugiej ciąży i pokochałam aktywność fizyczną. Treningi są bardzo różnorodne, rzetelnie przygotowane i skuteczne! Poza tym jest to czysta przyjemność i nie wyobrażam sobie teraz tygodnia bez naszych spotkań
Dorota Jaśkiewicz-Nackowska
Trenuję z Karolą od roku i już nie pamiętam jak wyglądało moje życie bez tej tygodniowej rutyny.Z Karolą każdy cel jest do osiągnięcia, trzeba tylko trzymać się jej rad, a te zawsze są w punkt!! Moje założenia zrealizowałyśmy jak w zegarku, a teraz pracujmy bo było jeszcze lepiej - bo zawsze może być lepiej! Wstawanie na trening na 7 rano to przyjemność, choć jeszcze parę miesięcy temu wyśmiałabym każdego twórcę takiej tezy, w szczególności wygłoszonej w czasie zimowym, a jednak!!!. Jest moc!
Emilia Musiatowicz
Profesjonalistka, ma ogromną wiedzę zarówno ze zdrowego odżywiania, jak i ćwiczeń fizycznych. Każdy trening różni sie od poprzedniego. Ma podejście do podopiecznych i potrafi motywować do ćwiczeń. Regularnie kontroluje masę ciała, mięśni i tłuszczu - pełen profesjonalizm. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Podchodzi indywidualnie do każdego klienta, punktualna i przygotowana w 100%. Treningi są super i po wyjściu z siłowni chce się ponownie do niej wrócić:)) wspaniała trenerka. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze. Karola potrafi to zrobić perfekcyjnie. Super!!
Agata Trzeciak
Wspaniały człowiek i Trener przez duże "T"! .Dzięki Karolinie moje podejście do aktywności fizycznej zmieniło się o 180 stopni. Trafiłam do niej okrągła jak ludzik Michelin, zadyszkę złapałam jeszcze zanim weszłam do klubu i nie wyobrażałam sobie, żeby kiedykolwiek przyszedł moment, w którym poczuję, że nie mogę doczekać się treningu. A jednak! Mimo, że kiedyś sport był jakąś niewielką częścią mojego życia zawsze był to dla mnie obowiązek, raczej ćwiczenie samodyscypliny niż czerpanie przyjemności z wysiłku. Sport kojarzył mi się z fatalnymi licealnymi zajęciami wf-u sprzed lat (z nauczycielką z piekła rodem, która Schwarzeneggera zniechęciłaby do bodybuildingu) i myślałam, że tak będzie już zawsze. Teraz trening to dla mnie zastrzyk pozytywnej energii i gigantyczna dawka radości. Teraz moim celem nie jest tylko ćwiczyć, żeby wrócić do formy - teraz chcę ćwiczyć już zawsze i wiem, że to możliwe. Karolina nie tylko za każdym razem jest perfekcyjnie przygotowana (na każdym spotkaniu pojawiają się nowe ćwiczenia mimo, że trenujemy 3 razy w tygodniu), punktualna, ale też bardzo uprzejma, pomocna, pozytywna - w ogóle nie onieśmiela, ciągle dodaje motywacji. Jeśli trening, to tylko z Karoliną!
Aleksandra Wiczanowska
Super! Najlepsza trenerka ever!;)
Profesjonalna, zawsze uśmiechnięta a co najważniejsze wie co robi;) Ma ogromna wiedzę dotycząca zarówno ćwiczeń jak i zdrowego odżywiania się. Jej treningi dają super efekty. Jest przesympatyczna i konkretna osoba czerpiąca satysfakcję ze swojej pracy, kocha to co robi i przekazuje swoja miłość do zdrowego trybu życia swoim podopiecznym polecam z całego serca!
Agata Musiał
Trenerka dla Każdego! Karola jest uporządkowana, zorganizowana, ma niesamowitą charyzmę, którą zaraża. Mam nadwagę, aktywność fizyczna nigdy nie była moją mocną stroną, jem niesystematycznie. Dzięki determinacji Karoli krok po kroku zmieniam swoje nawyki. Regularne ważenie pokazuje najlepiej, ze jej podejście do jedzenia i prowadzone dla mnie treningi działają. Dla mnie najważniejsza jest atmosfera, na siłownie chodzę teraz z uśmiechem, a spędzany tam czas i ilości wylanego potu dają mi energię na cały dzień. Dla kobiet, mężczyzn, gaduł, milczków, mięso i wege żerców Karola jest świetnym towarzyszem w fit przygodzie! Dla mnie dodatkowo jest wielką inspiracją i realną szansą na rozmiar M ;))
Aleksandra Kubicka
Trener na 6-tkę! Ćwiczę z Karoliną już prawie od roku. W tym czasie moje nastawienie do aktywności zmieniło się o 180 stopni! Teraz uwielbiam ćwiczyć i każdy trening jest dla mnie radością. Jeśli szukacie trenera z dużą wiedzą i umiejętnościami, dla którego praca to pasja i któremu naprawdę zależy na Waszym sukcesie - Karolina na pewno Was nie zawiedzie!
Aleksandra Żywicka
Minął miesiąc od pierwszego treningu z Karoliną Oprócz tego,że bardzo miło spędzam z Nia czas podczas trenigu, to już widzę efekty. Wiem że to dzięki Karoli niesamowitej organizacji, wiedzy i przygotowaniu .A przede wszystkim że mimo że widzimy się tylko raz w tygodniu potrafi motywowac cały tydzień i swoją osobą pozmieniac i zorganizowalac nie jedna głowę. A najważniejsze jest to że czuje że tym razem to nie bedzie na chwilę, tylko na stale. Bo Karola oprócz treningu, przygotowuje wytyczne do zdrowego, madrego ( nie masz funkcjonować na listku sałaty przez cały dzien) odzywiania. Zaczynając współpracę z Karolina dostajesz Full pakiet: trening, dieta,motywacja +Super znajomość
Marta Falba
Dopiero zaczynam przygodę z Karola, ale juz od pierwszych zajęć zostalam odpowiednio zmotywowana! Super zajęcia, dostosowane do moich możliwości! Polecam każdemu! :)
Agnieszka Dawidowska
Z Karoliną ćwiczę od kilku miesięcy i jestem zachwycona wynikami jakie dzięki niej udało mi się już teraz osiągnąć!!! Jako trenerka jest bardzo wymagająca, nie popuszcza, nie ma u niej taryfy ulgowej - i to jest dla mnie najważniejsze, ona jedyna potrafi mnie zmotywować do działania!!!
Oliwia Wieczorek
Polecam bardzo!!! Karolina to profesjonalistka w każdym calu. Zawsze perfekcyjnie przygotowana i zorganizowana. Potrafi zmotywować największego lenia. Treningi są doskonale dopasowane do oczekiwań i możliwości podopiecznych, a przede wszystkim dają błyskawiczne efekty. Zajęcia odbywają się w luźnej i przyjacielskiej atmosferze. Dziękuję i do zobaczenia!
Dawid Garncarek
Witam, trenowałam z Karoliną po pierwszej ciąży po której walczyłam z figurą domowymi sposobami czyli ćwiczenia przed TV. Efekty jakieś były nie powiem, ale kiedy poznałam Karolinę i w wieku 30 lat odwazylam się pójść 1 raz w życiu na siłownie nie wyobrażam sobie ćwiczyć tylko w domu! Powiedziałam co chcę osiągnąć i Karola na to, że koniec z ćwiczeniami przy lustrze idziemy na maszyny czyli jak to powiedziała Stal 😉 Rozpisała ćwiczenia i się zaczęło! Nie żebym chodziła codziennie, raz dwa razy w tygodniu to max. To co.mnie denerwowało czyli tzw.bryczes zniknął raz na zawsze! Polecam i nie mogę się doczekać treningu!❤
Marika Gruszecka
Karolinę znam jako trenerkę jeszcze sprzed lat, kiedy prowadziła zajęcia w Impulsie. Zawsze wychodziłam zmęczona, ale szczęśliwa, pełna energii. Jednak treningi personalne z Karolina są zdecydowanie lepsze! Dostosowane do moich umiejętności, ciekawe, męczące, ale nigdy nie doprowadzające do przemęczenia. Karolina kompleksowo prowadzi swoich podopiecznych, czuwa nad moja dieta, czasem na wypoczynek, potrafi doradzić nawet w kwestii najlepszych termosów do jedzenia do pracy 🙂 chodzę drugi miesiąc i są to najlepiej zainwestowane pieniądze i najlepiej spędzony czas na rozwijaniu swoich kompetencji fizycznych jaki mogłam sobie sprezentować! Naprawdę szczerze polecam
Joanna Stępniak
Karolina to wspaniała trenerka! Zna się na tym co robi, motywuje do działania i wyjątkowo dba o swoich podopiecznych. Z Karoliną trenowałam podczas gdy byłam w ciąży oraz po urodzeniu. Przez cały okres czułam się super bezpiecznie. Osiągnęłyśmy zamierzone cele i wciąż wyznaczamy nowe! Polecam z całego serca!
Aleksandra Szarmach
Karolina jest po prostu super! Zaraża optymizmem, angażuje się na maksa - naprawdę jej zależy i widać to na każdym treningu. Ma ogromną wiedzę, jest uczciwa, zawsze przygotowana, zorganizowana na medal. Polecam każdemu, szczególnie osobom które myślą, ze fitness nie jest dla nich i nie potrafią odnaleźć się na siłowni ani w domowych ćwiczeniach. Dzięki niej naprawdę po raz pierwszy polubiłam ruch. Polecam całym serduchem!
Magdalena Żwirowska
Dziękuję Atomówko! Dzięki ćwiczeniom z Karolą po wielu latach kompleksów i frustracji odważyłam się na bikini 🙂 Jej pozytywna energia udziela się na treningach, a doświadczenie pozwala indywidualnie dobrać najodpowiedniejszy zestaw ćwiczeń. Ta piękna i uśmiechnięta, pewna siebie twarda sztuka, potrafi zarażać pasją i sprawić, że wizyty na siłowni staną się nie obowiązkiem, a przyjemnością w najczystszej formie! Dziękuję
Ewa Grabowska